Titulinis

Apie Lautra Motors

BĮ UAB “Lautra Motors”, įgaliotasis RENAULT ir DACIA atstovas Lietuvoje, savo veiklą pradėjo 1994, o 2004 metais atidarė naują modernų RENAULT automobilių pardavimo saloną bei techninės priežiūros centrą. 18 m. darbo patirtį automobilių prekybos srityje turinti BĮ UAB “Lautra Motors” siūlo plačią RENAULT ir DACIA automobilių gamą, kvalifikuotą techninę pagalbą bei ypatingą dėmesį kiekvienam klientui.

Kartu su gamintoju bei savo partneriais BĮ UAB “Laura Motors” siūlo viską savo klientų patogumui – nuo nemokamo RENAULT ir DACIA automobilių techninio patikrinimo akcijų (du kartus per metus), iki ypatingų RENAULT lizingo sąlygų įmonės klientams.

Klientai, atvežę automobilius garantiniam remontui, remonto laikotarpiu gali naudotis kitu – pakaitiniu automobiliu. Remontuojantiems savo automobilius BĮ UAB “Lautra Motors” po garantinio laikotarpio, kitas automobilis remonto laikotarpiui išnuomojamas už simbolinę kainą.

Be to, teikiama visą parą veikianti “Renault Assitance” paslauga, taikoma Lietuvoje, Latvijoje arba Estijoje įgaliotojo RENAULT atstovo parduotiems garantiniams automobiliams.

Sugedus tokiam automobiliui, bet kuriuo paros metu jis bus nugabentas į artimiausią autorizuotą RENAULT servisą.

Įmonė taip pat prekiauja originaliomis RENAULT atsarginėmis dalimis ir aksesuarais.

Įmonė gali pasiūlyti ir įvairių naudotų automobilių, kadangi klientai gali pasikeisti savo seną automobilį į naują RENAULT ar DACIA automobilį.

Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Lautra
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus