PradžiaRenaultRenault krovininiai automobiliai

Renault TRAFIC

ĮSIGYKITE NELAUKIANT! PERŽIŪRĖKITE TURIMUS RENAULT TRAFIC SANDĖLYJE!


PRANAŠUMAI
Automobilį RENAULT TRAFIC dėl tvirto kėbulo ir mažų eksploatavimo išlaidų įvertins net reikliausi klientai. Ergonomiškumas ir šiuolaikiškos veiksmingos technologijos, daug variantų ir patikimi, našūs bei tylūs varikliai. Pagal patogumą ir saugumą Trafic nenusileidžia lengviesiems automobiliams!

BIURAS ANT RATŲ

Naujasis RENAULT TRAFIC gali tapti tikru Jūsų biuru ant ratų. Jo kabinoje galima įdiegti galybę naujoviškų techninių sprendimų, padėsiančių lengviau atlikti kasdienius darbus. Visoje kabinoje įtaisytos dėtuvės, kurių bendras tūris siekia 90 l, įskaitant 54 l talpos dėtuvę po keleivio sėdyne, buvo sukurtos taip, kad automobilyje patogiai tilptų visi kasdien darbui būtini reikmenys. Dėl šiuolaikiško salono, patogios vairuotojo vietos, užpakalinio vaizdo kameros* ir užpakalinio vaizdo veidrodžių Wide View, nepaliekančių nematomų sričių, vairuoti automobilius RENAULT TRAFIC yra nepaprastai patogu bei lengva. Išmaniojo telefono laikiklis*, skyrelis nešiojamajam kompiuteriui*, planšetinio kompiuterio laikiklis* ir stalelis užrašams* – visi kasdien reikalingi daiktai Jums visuomet bus po ranka. 

* - standartinė arba papildomai pasirenkama įranga (priklauso nuo varianto)

 

PRAKTIŠKA KRAUNAMOJI DALIS

Naujojo RENAULT TRAFIC kraunamoji dalis praktiškai ir efektyviai panaudojama. Patogios angos pertvaroje suteikia galimybę vežti ir labai ilgus daiktus – kraunamosios dalies ilgis didžiausiais šios kategorijos automobilių rinkoje: 3,75 m (varianto L1) ir 4,15 m (varianto L2). Dėl stačiakampės kėbulo formos naudingoji talpa (5,2 m3 (varianto L1) ir 6 m3 (Varianto L2)) išdėstyta optimaliai. Naujasis RENAULT TRAFIC gali pasigirti gausia įranga ir priedais, padėsiančiais lengviau sukrauti prekes ir saugiai jas vežti, pavyzdžiui, lentyna palubėje, blokuojama kairiąja užpakalinių durų varčia, iki 18 krovinio tvirtinimo taškų ir laisvų rankų kortele-raktu, kad atrakinti automobilio duris ir patekti į jį butų dar paprasčiau. Be to, naujasis automobilis TRAFIC buvo suprojektuotas taip, kad kėbulo detales montuoti būtų paprasta, taip lengviau pritaikant automobilį bet kokios veiklos poreikiams.

 * - standartinė arba papildomai pasirenkama įranga (priklauso nuo varianto)

Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Lautra
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus