PradžiaRenaultRenault lengvieji automobiliai

Renault KOLEOS

DAR DAUGIAU STILIAUS, KOMFORTO IR GALIOS
Elegantiška ir tuo pačiu atletiška, prancūziškai stilinga išvaizda bei rafinuotomis manieromis pakerėjęs tūkstančius pirkėjų visame pasaulyje, „Renault KOLEOS“ atsinaujino – dabar veržlusis SUV žavi dar labiau tvirtumą bei išskirtinumą pabrėžiančiu eksterjero dizainu ir žada dar malonesnius vairavimo potyrius.

STILIUS, NEPALIEKANTIS ABEJINGŲ
Iš pirmo žvilgsnio pastebimi pokyčiai išorėje – išraiškingesnės priekinės grotelės, chromuoti apdailos elementai priekiniame buferyje ir naujo dizaino priekinio ir galinio buferių dugno apdaila. Ratlankių gamą papildė 18 colių „Taika“ ir 19 colių „Kavea“ lengvojo lydinio ratlankiai, suteikiantys „KOLEOS“ dar rafinuotesnį įvaizdį, be to, galite rinktis ir naują kėbulo spalvą „Vintage Red“, išryškinančią raumeningas SUV eksterjero linijas.

KOMFORTAS KASDIENĖSE KELIONĖSE
Ypatingas dėmesys sutelktas į visų naujojo „KOLEOS“ keleivių gerovę bei komfortą. Prabangią atmosferą kuria ne tik matinio chromo apdailos intarpai vairaratyje, ant pavarų perjungimo svirties ir ventiliacijos sistemos angų, bet ir minkštos, malonios liesti prietaisų skydo bei durelių apdailos medžiagos. 2710 mm siekianti „KOLEOS“ ratų bazė užtikrina ypatingai daug erdvės visiems viduje sėdintiems asmenims. Priekinės „KOLEOS“ sėdynės, priklausomai nuo versijos, turi prailginamą sėdimąją dalį, plačias galvos atramas, suteikiančias maksimalų prilaikymą, šildymo, vėdinimo ir masažo funkcijas. Gale įsitaisiusiems keleiviams net ilgiausioje kelionėje komfortą užtikrina atlošiamas galinės sėdynės atlošas, o erdvės pojūtį sustiprina didžiulis panoraminis stoglangis, siūlomas kaip papildoma įranga. Taip pat naujajame „KOLEOS“ gausu sumanių interjero sprendimų tokių kaip „Easy Break“ funkcija, leidžianti galinės sėdynės atlošą itin paprastai nulenkti vienu judesiu, ar talpios dėtuvės visiems Jūsų daiktams – iš viso salone įrengtų skyrelių daiktams talpa sudaro 35 litrus, įskaitant itin praktišką pirštinių skyrių bei erdvią dėtuvę porankyje. Be to, priekyje esantys puodelių laikikliai turi šildymo ir šaldymo funkciją, praverčiančią norint mėgautis tiek karštais, tiek gaiviai vėsiais gėrimais.Visapusišką vairavimo patogumą užtikrina ir pažangiosios technologijos bei gausi pagalbinių vairavimo sistemų įranga. Naujajame „KOLEOS“ diegiamos perspėjimo apie eismo juostos kirtimą, aklosios zonos perspėjimo ir kelio ženklų atpažinimo sistemos, automatinės artimosios ir tolimosios šviesos, 360° atstumo jutikliai bei „Easy Park Assist“ parkavimo sistema, o automatinė avarinio stabdymo sistema turi ir pėsčiųjų atpažinimo funkciją.

GALIOS IR NAŠUMO DERMĖ
Naująjį „KOLEOS“ į priekį gena naujos kartos, dar našesni „Blue dCi“ varikliai, kuriuose diegiamos moderniausios taršos mažinimo technologijos, tokios kaip selektyvioji katalizinės redukcijos sistema (SCR), laikoma efektyviausia priemone azoto oksidų emisijoms mažinti ir nepaveikianti puikios variklio dinamikos. Galimos dvi „Blue dCi“ versijos: tylus ir našus 150 AG variklis, išsiskiriantis universalumu ir taupumu bet kokiomis vairavimo sąlygomis bei siūlomas „KOLEOS“ versijose su priekinių varančiųjų ratų pavara; ir 190 AG jėgainė, pasiekianti 15 AG daugiau nei ankstesniosios kartos variklis ir suteikianti ypatingą dinamiką bei vairavimo malonumą. „Blue dCi 190“ variklis komplektuojamas „KOLEOS“ versijose su visų varančiųjų ratų pavara, o abi motoro versijos poruojamos su pažangia „X-Tronic“ automatine 7 pavarų transmisija, leidžiančia sumažinti degalų sąnaudas bei mėgautis sklandžiu pavarų perjungimu, tylesniu variklio veikimu kylant apsukoms ir itin maloniu vairavimu.

VERŽLUS CHARAKTERIS
Naujajame „KOLEOS“ diegiama „All Mode 4x4-i“ visų varančiųjų ratų sistema užtikrina nuolatinę ratų sukibimo su kelio danga kontrolę bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Purvas, sniegas, smėlis – kad ir kur veda Jūsų nuotykių troškimas, „KOLEOS“ yra pasiruošęs įveikti bet kokias stichijų negandas.Vairuotojas pats gali rinktis norimą pavaros režimą: priekinių varančiųjų ratų „2WD“ režimas leidžia sumažinti degalų sąnaudas, automatiniu visų varančiųjų ratų pavaros „Auto 4WD“ režimu sistema nuolat analizuoja važiavimo sąlygas ir optimaliai paskirsto sukimo momentą, iki 50 procentų variklio jėgos perduodant galiniams ratams bei užtikrinant puikų sukibimą su keliu, o nuolatinis visų varančiųjų ratų „Lock 4WD“ režimas blokuoja centrinį diferencialą ir paskirsto sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašies santykiu 50/50. Šis režimas padeda įveikti itin ekstremalias kelio paviršiaus sąlygas ir veikia važiuojant iki 40 km/val. greičiu. „Lock 4WD“ automatiškai išjungiamas viršijus nurodytą greitį ar iš naujo užvedus automobilio variklį.Veržlų naujojo „KOLEOS“ charakterį pabrėžia ir gebėjimus bekelėje sustiprina 190 mm prošvaisa, trumpos priekinė ir galinė iškyšos bei pakilimo ir nusileidimo kampai, siekiantys atitinkamai 18° ir 25° – be vargo įveikite rūsčiausią reljefą ir bet kokias kelyje pasitaikiusias kliūtis.
Elegantiškas nuotykių ieškotojas – naujasis „Renault KOLEOS“.
Gali būti naudinga ...
Bandomasis važiavimas Atsisiųsti brošiūrą Susisiekite su mumis Registracija į servisą
Sekite Lautra
2018 Lautra
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus